Bixolon: найкраще рішення для Вашого бізнесу

Компанія BIXOLON почала свою діяльність у 90-х роках XX сторічча в якості спеціалізованого підрозділу з виробництва принтерів компанії SAMSUNG. Відокремившись від SAMSUNG в 2002 році, компанія завоювала лідируючі позиції на світовому ринку промислових міні-принтерів та POS-принтерів. До 2005 року частка BIXOLON на цьому ринку досягла 11%, а покупці з більш ніж 70 країн обрали принтери виробництва цієї компанії.

Сьогодні BIXOLON – визнаний світовий лідер у разробці і виробництві високоякісних пристроїв друку, які відмічені численними нагородами и заслужили схвалення партнерів і користувачів. Використовуючи інноваційні технології для розширення і модернізації своїх продуктових лінійок у постійному прагненні задовольнити попит на ринку друкуючих пристроїв и перевершити сподівання клієнтів, BIXOLON розроблює нові моделі надійних та високопродуктивних POS-принтерів, принтерів штрих-кодів, принтерів етикеток та портативних пристроїв друку.

Уважне відношення до потреб клієнтів, бездоганна якість та надійність продуктів, ефективність клієнтської підтримки і доступні ціни – запорука успіху компанії BIXOLON та пріоритети її розвитку і вдосконалення. Дякуючи цьому, продукти BIXOLON поєднують в собі чисельні переваги: високотехнологічне обладнання, широкий спектр функцій, довговічність, висока продуктивність і простота в експлуатації.

Гасло компанії – «Найкраще рішення для Вашого бізнесу». BIXOLON втілює його в життя, виробляючи дійсно ефективні друкуючі пристрої, котрі знаходять застосування у роздрібній торгівлі, сфері обслуговування, ресторанному бізнесі, логістиці, транспортній інфраструктурі, охороні здоров'я, державному секторі і т.д.

Web Студия AStra Link