X7-40iwk

Рішення

  • Виїздні роботи
  • Охорона здоров'я
  • Виробництво
  • Роздрібна торгівля
  • Транспортування та логістика
Вдосконалені інтелектуальні функції
Прямий термодрук
Максимальна ширина носія 112 мм
Вбудований відокремлювач
1 2 3 4 5 6 7 8
1 2 3 4 5 6 7 8

Опис

Принтер етикеток Bixolon X7-40iwk - надійна і високопродуктивна модель преміум-класу, що має збільшену ширину носія (до 112 мм) і більш широкий LCD-дисплей. Міцна конструкція і невелика вага дозволяє застосовувати пристрій в різних сферах - охорона здоров'я, виробництво, роздрібна торгівля, виїзні роботи, а також транспорт і логістика. Висока швидкість друку (127 мм/с), а також відмінну якість зображення (203dpi) забезпечують максимальну зручність під час роботи.

Модель має високу продуктивність, яка забезпечується потужним процесором і безперебійним бездротовим зв'язком - Wi-Fi і Bluetooth. Може використовуватися з усіма популярними операційними системами з використанням всіх необхідних SDK BIXOLON (програмних пакетів) для забезпечення безперервного друку для КПК, планшетів і смартфонів. Замість унікального micro-USB кабелю від BIXOLON, пристрій обладнаний USB Type-C роз'ємом, що робить настройку принтера більш зручною і простою. Також прилад має технологію NFC для швидкої передачі даних.

Bixolon X7-40iwk сумісний з усіма популярними мовами програмування, а також має підтримку ПЗ для дизайну етикеток, в тому числі BIXOLON Label Artist ™ (програма «Дизайн комплекту»), Label Artist ™ Mobile (для iOS і Android) і Seagull BarTender® UltraLite для BIXOLON.

Пристрій поставляється з потужною батареєю зі збільшеною ємністю - 6700 мА / ч. Має високу ударостійкість, стійкість до падінь з висоти 1,8 м на бетон, а також ступінь захисту IP54. Супроводжується широким спектром аксесуарів для перенесення і зарядки, а також комплектується офіційною гарантією від виробника.

Характеристики

Метод друку
Прямий термодрук
Швидкість друку
127 мм/с
Роздільна здатність
203 dpi
Датчики
Відкрита кришка (механічний), Чорна мітка, Просвітний
Ширина паперу
50 ~ 112 мм
Інтерфейси
Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C
Драйвери
Android, Linux, Windows, iOS
Розміри (довжина x ширина x висота)
158 х 186 х 82 мм

Завантажити

Брошюра Bixolon XM7-40iwk Завантажити
Руководство пользователя Bixolon X7-40iwk Завантажити
Якщо Ви не знайшли потрібний драйвер або інструкцію — зробіть запит через форму зворотнього зв'язку і ми Вам обов'язково допоможемо.

© 2020 Всі права захищені. ТОВ "НВО "РИФ" є офіційним партнером компанії Bixolon на території України.

Web Студия AStra Link